top of page

Areál naší ekofarmy Nonnetit zahrnující Chalupu Nonnetit má široké možnosti využití... Od romantického víkendu pro 2 po akce až pro 25 osob... Vždy ale s důrazem na splnění Vašich očekávání a Vašich představ.

 

Pro koho je Chalupa

Chalupa je k dispozici k pronájmu jednotlivcům, dvojicím, rodinám i uzavřeným skupinám. Na své si přijdou ti, kteří hledají místo pro romantický pobyt i skupiny hledající místo pro rodinou sešlost, firemní teambuilding nebo třeba kurz jógy.

Pro individuální návštěvníky

Klademe velký důraz na soukromí našich návštěvníků. Při ubytování jednotlivců jsou proto vždy využity max. 3 ubytovací jednotky tak, aby každá měla vlastní přístup. K dispozici jsou dva plně vybavené luxusní apartmány v přízemí s vlastním sociálním zařízením a vchodem z terasy nebo dva podkrovní apartmány pro větší skupiny či rodiny se společnou kuchyňkou a sociálním zařízením.

Pro skupiny

Pro větší skupiny rezervujeme celý areál, včetně maringotek, aby měli zázemí jen pro sebe. Chalupa je tak vhodná pro kurzy, semináře, školení, oslavy i teambuildingy. K dispozici je 2x podkroví pro práci/ seminář, tj. 2 x 70 m²  kapacita až 30 osob, Wi-Fi, dataprojektor, flip chart

 

 

Děti a jejich prostor

Děti jsou u nás vítány a chceme, aby měly dostatečný prostor pro své hry a objevování světa. Proto jsou pro rodiny s dětmi vymezeny speciální termíny. Věříme, že tak budou mít děti více prostoru pro svůj svět, a navíc větší šanci najít si nové kamarády.

​Zázemí

Vybavené kuchyňky v apartmánech, vybavená kuchyň pro skupiny (indukční vařič, lednice, mraznička, myčka, kombinovaná trouba, nádobí, skleničky…), příruční kuchyňka a posezení v podkroví, velká krytá terasa s grilem a posezením, venkovní ohniště

 

Služby

Váš čas, váš prostor, vaše tempo. Po celou dobu vašeho pobytu je vám k dispozici samoobslužný bar. Najdete zde výběr kvalitních vín, pivo, nealko nápoje a produkty z naší ekofarmy. Dále možno individuálně doobjednat grilování či další catering,  popřípadě smluvní  kuchařky. Rovněž možno zajistit živou hudbu či další aktivity pro volný čas – po dohodě

A něco navíc

Bílé Karpaty jsou magickým místem. Proto v průběhu roku pořádáme tematicky zaměřené pobyty, aby se mohli snadno setkat stejně naladění lidé.

V našem areálu naleznete zde kromě chalupy i  Maringotku Na pastvině a Maringotku pod Březovým hájem, místo pro obytný vůz, místa pro stany, prostor pro ustájení koní.

 

Jak k nám

Dostat se k nám můžete dvěma způsoby. Pokud zvolíte cestu po vlastní ose, je pro vás na pozemku chalupy k dispozici soukromé parkoviště, kam můžete zavítat i s obytným vozem. Pokud autem nedisponujete, nebo si chcete prostě jen užít výlet se vším všudy, dostanete se k nám také autobusem.

Parkování

Pro parkování automobilů je k dispozici parkoviště, které se nachází za na soukromém pozemku ekofarmy za uzamykatelnou bránou a pod dohledem kamery. Vaše kola můžeme ubytovat rovněž a zároveň je i napojit elektřinou pokud je třeba. Parkování obytných vozů je možné po dohodě...

bottom of page